"Шахтар" у товариському матчі впевнено розібрався з лідером Першої ліги

"Гірники" забили по голу в кожному з таймів.

Донецький "Шахтар" у рамках контрольного спарингу переміг "Оболонь-Бровар" із рахунком 2:0.

Зазначимо, що "гірники" вийшли на цей поєдинок з багатьма вихованцями, адже основна частина гравців наразі вирушила на матчі збірних. З перших хвилин розпочав гру й юний бразильський захисник донеччан Вітао, для якого ця дуель стала першою в основній команді.

Стартовий склад "Шахтаря" та лава запасних мали такий вигляд:

"Шахтар" вийшов вперед на 22 хвилині, коли 19-річний форвард Артем Холод вдало замкнув передачу від Маркіньоса Сіпріано.

Другий гол підопічні Луїша Каштру забили за вісім хвилин до кінця основного часу - Андрій Тотовицький відгукнувся на простріл з флангу від Богдана Бутка та поставив крапку в цьому матчі.

• Вітао вже встиг відзначитися першим голом за "Шахтар". Щоправда, це було в складі команди "гірників" U-21.
  • Після десяти турів УПЛ донеччани мають у своєму активі 30 очок. Наразі, вони випереджають найближчих переслідувачів ("Десну" та "Динамо", прим.) на десять балів.
  • "Оболонь-Бровар", своєю чергою, йде на першій позиції в Першій лізі. Після 12 поєдинків столичний колектив має 25 пунктів.