"Шахтар" вирвав важку перемогу над "Десною" завдяки голу Майкона

За перший тайм "гірники" завдали один удар у площину, а на 64-й хвилині залишилися у меншості.

Друге коло першого етапу Прем’єр-ліги відкрив матч 12-го туру між "Шахтарем" та "Десною". Поєдинок відбувся у Харкові і завершився перемогою "гірників" з рахунком 1:0.

За перший тайм команда Паулу Фонсеки завдала всього один удар у площину воріт суперника.

Найемоційніші події гри відбулися у другому таймі. На 60-й хвилині арбітр Сергій Бойко показав другу жовту картку півзахиснику "Десни" Луці Коберідзе, проте потім скасував своє рішення.

А чотири хвилини потому Бойко залишив у меншості "Шахтар". Кайоде у боротьбі з Максимом Імерековим наступив на суперника, коли той упав.

У кінцівці зустрічі "Десна" мала відмінний шанс засмутити чемпіона, але прицільно пробити Єгору Карташову завадили захисники.

Майже одразу після цього "Шахтар" забив свій переможний гол. Жуніор Мораєс заробив штрафний, а Майкон відзначився відмінним ударом зі "стандарту" на 88-й хвилині.

Зазначимо, що для Андрія Пятова цей матч став 400-м за "Шахтар", він провів його у спеціальній футболці з цією цифрою на грудях.

Відрив "Шахтаря" від "Динамо" після цього матчу збільшився до 5 очок. "Десна" поки що п’ята у турнірній таблиці.

Нагадаємо, 23 жовтня "Шахтар" зіграє з "Манчестер Сіті" у рамках 3-го туру Ліги чемпіонів.