"Шахтар" вдруге розбитий у Лізі чемпіонів

ПСЖ переграв "Шахтар" / Фото: Reuters

Цього разу кривдником "гірників" став французький ПСЖ.

У Львові завершився поєдинок між "Шахтарем" і французьким ПСЖ.

ШАХТАР - ПСЖ - 0:3. СТАТИСТИКА МАТЧУ

Матч відбувався в рамках другого туру групової стадії Ліги чемпіонів і завершився з рахунком 0:3.

Перший гол у ворота "гірників" забив Орьє вже на 7-й хвилині зустрічі, другий припав на 23-у хвилину. Його автором став Давід Луїс. Цікаво, що обидва футболісти є захисниками своєї команди, які якісно підключилися до атаки.

Початок другого тайму був за "Шахтарем", але крім активності "гірники" більше нічого не показали. Натомість пропустили у свої ворота третій гол. Його на 90-й хвилині забив Ібрагімович.

Зазначимо, що в першому колі групової стадії турніру "Шахтар" програв мадридському "Реалу", а ПСЖ був сильнішим за "Мальме".

Наступний свій матч у Лізі чемпіонів "гірники" проведуть 21 жовтня в Швеції проти "Мальме".