"Шахтар" зазнав розгромної поразки у Німеччині та вилетів з Ліги Європи

Донецький клуб не подужав команду Аді Хюттера.

Донецький "Шахтар" на виїзді розгромно поступився німецькому "Айнтрахту" (1:4) та не зумів пробитися до 1/8 фіналу Ліги Європи.

З перших хвилин "гірники" вели атакувальну гру, адже повинні були обов’язково забивати після результативної нічиєї 2:2 у Харкові.

Німецький клуб цим скористався і на 23-й хвилині спіймав донеччан на контратаці. Лука Йович точним ударом у праву "дев'ятку" завершив простріл з правого флангу від да Кости.

Айнтрахт - Шахтар

Не встигли "гірники" оговтатися, як пропустили другий м’яч у свої ворота. Микола Матвієнко зіграв рукою під час удару з-за меж штрафного майданчика, а рефері вказав на 11-метрову позначку. До м’яча підійшов Себастьєн Алле та холоднокровно реалізував пенальті.

"Айнтрахт"

У другому таймі команда Паулу Фонсеки перебудувалася та розпочала створювати небезпечні моменти. На 63-й хвилині Жуніор Мораєс замкнув передачу Ісмаїлі з лівого флангу та подарував українцям надію на камбек.

"Гірники" були дуже близькі до того, щоб відігратися. Марлос та Тайсон на 70-й та 79-й хвилинах потужно пробивали по воротах суперника, але м’яч обидва рази влучив  у поперечину.

"Айнтрахт" же свої моменти використав. Алле та Ребіч забили по голу у кінцівці поєдинку та встановили остаточний рахунок у грі - 4:1 на користь німецьких "орлів".

"Айнтрахт"

Таким чином, "Шахтар" попрощався з цьогорічним розіграшом Ліги Європи. Тож усі надії українських уболівальників спрямовані на київське "Динамо", яке зараз грає свій матч 1/16 фіналу турніру проти грецького "Олімпіакоса". За онлайн-трансляцією цього поєдинку пропонуємо стежити на ТСН Проспорт.