"Шахтар" здобув дебютну перемогу під керівництвом нового тренера на старті сезону в УПЛ

"Гірники" вирішили результат поєдинку на свою користь ще до перерви.

Донецький "Шахтар" з перемоги над "Інгульцем" стартував у новому сезоні української Прем'єр-ліги (УПЛ). Зустріч на стадіоні "Олімпійський" у Києві завершилася з рахунком 2:1.

"Гірникам" вдалося розпечатати ворота суперників вже на 12-й хвилині. Новачок команди Лассіне Траоре замкнув на ближній стійці передачу Манора Соломона.

На 34-й хвилині Алан Патрік подвоїв перевагу номінальних господарів після чудової передачі Тараса Степаненка.

Віце-чемпіон країни мав кілька хороших моментів, щоб довести справу до розгрому, але його гравців підвела реалізація.

А ось "Інгулець" повернув інтригу у гру на 81-й хвилині. Це Стефен Майкл Гопей переправив м'яч у ворота Анатолія Трубіна після передачі Євгена Опанасенка. Але на більше "Інгулець" не вистачило.

Це був перший офіційний матч "гірників" під керівництвом італійського тренера Роберто Де Дзербі.

• Матчі 2-го туру відбудуться 30 липня - 2 серпня.
  • У сезоні-2021/22 УПЛ була розширена з 14 до 16 команд, які гратимуть у два кола.
  • Новачками елітного дивізіону сталі "Чорноморець", "Верес" і "Металіст-1925".