"Шахтар" здобув важку перемогу над "Зорею" і збільшив відрив від "Динамо"

Командам не вдалося організувати гольову феєрію у Запоріжжі.

Донецький "Шахтар" в рамках 22-го туру української Прем’єр-ліги мінімально здолав луганську "Зорю" - 1:0.

У поєдинку на "Славутич-Арені" в Запоріжжі "гірники" очікувано більше володіли м’ячем, але не створили багато гольових нагод біля воріт кіпера луганчан Феліпе.

Для перемоги донеччанам вистачило єдиного забитого голу Жуніора Мораєса в першому таймі. На 25-й хвилині матчу бразилець відклеївся від опонента і замкнув навіс на дальню стійку від Сергія Болбата.

Зоря - Шахтар - 0:1. Відео голу Мораеса

Цікаво, що перед грою, коли лунав гімн України, Жуніор тримав праву руку на серці. Коментатор у телетрансляції на каналі "2+2" припустив, що це може бути пов’язано з бажанням футболіста отримати громадянство і виступати за збірну України.

Завдяки мінімальній перемозі над "Зорею" підопічні Фонсеки набрали 57 очок та відірвалися від "Динамо", яке переслідує лідера чемпіонату в турнірній таблиці, на 10 балів.

Кияни свою гру 22-го туру проведуть у неділю, 17 березня. Команді Хацкевича протистоятиме донецький "Олімпік". Початок цієї зустрічі о 19:30.

Луганчани з 32 очками залишилися на 4-й позиції та продовжать у наступних турах боротьбу за потрапляння в єврокубки серед клубів верхньої "шістки" УПЛ.