"Шахтар" здолав "Зорю" та достроково став чемпіоном України

12 тріумф "гірників" у внутрішній першості.

Донецький "Шахтар" у рамках 29 туру української Прем'єр-ліги переміг на виїзді луганську "Зорю" з рахунком 1:0.

Єдиний гол у цій зустрічі записав до свого активу форвард донеччан Жуніор Мораєс, який на 11 хвилині вдало замкнув головою навіс з правого флангу від Сергія Болбата.

ВідеоЗоря - Шахтар - 0:1. Відео голу Мораеса

Чемпіонат України 2018/2019. 29 тур. Зоря - Шахтар - 0:1. Відео голу Мораеса на 11 хвилині матчу.

Зоря - Шахтар - 0:1. Відео голу Мораеса

Це взяття воріт дозволило команді Паулу Фонсеки втретє поспіль та в 12 раз загалом стати чемпіоном України.

За три тури до кінця внутрішньої першості "гірники" випереджають друге "Динамо" на 11 очок. Саме з киянами проведуть наступну зустріч в УПЛ гравці "Шахтаря". Поєдинок "Шахтар" - Динамо" буде зіграний 22 травня о 19:30.

Раніше "Шахтар" розгромив першоліговий "Інгулець" та здобув Кубок України.