"Шальке" перед Лігою чемпіонів осоромився у матчі Бундесліги, Коноплянка залишився у запасі

"Кобальтові" знову опустилися до зони вильоту.

"Шальке" у рамках 8 туру чемпіонату Німеччини зазнав вдома несподіваної поразки від бременського "Вердера" з рахунком 0:2.

Господарі пропустили по голу в кожному з таймів. Дублем у складі "Вердера" відзначився півзахисник Максіміліан Еггештейн. Його м'ячі були забиті на 43 та 67 хвилинах протистояння.

Що стосується Євгена Коноплянки, то він потрапив на цей матч до заявки, проте керманич "кобальтових" Доменіко Тедеско вирішив не випускати футболіста збірної України на поле.

Можливо, тренер "Шальке" вирішив надати відпочинок Коноплянці після виснажливих ігор у Лізі націй, а також майбутньої дуелі в Лізі чемпіонів проти "Галатасарая", яка відбудеться 24 жовтня.

Внести інтригу під кінець матчу міг Марк Ут, проте м'яч після пострілу нападника "Шальке" влучив у поперечину.

Таким чином, програвши "Вердеру", "Шальке" опустився на 16 позицію в турнірній таблиці Бундесліги. В активі команди з Гельзенкірхена залишилося шість очок. Що стосується бременців, то вони набрали 17 балів та піднялися на друге місце.