"Шальке" уп’яте поспіль поступився у Бундеслізі, Коноплянка зіграв 69 хвилин

Команда Євгена ще не набрала жодного очка в чемпіонаті.

У матчі 5-го туру Чемпіонату Німеччини "Шальке" в гостях зазнав поразки від "Фрайбурга" 0:1.

Перемогу господарям приніс точний удар Флоріана Нідерлехнера на 52-й хвилині гри.

Український півзахисник гельзенкірхенців Євген Коноплянка вийшов у стартовому складі і відіграв 69 хвилин. Незважаючи на поразку, Женя був визнаний найкращим у складі "гірників", отримавши оцінку 7,3 від авторитетного порталу Whoscored.

Таким чином, після п’яти матчів "Шальке" все ще не набрав жодного очка і перебуває на дні турнірної таблиці, а "Фрайбург" з сімома пунктами посідає дев'яту сходинку.

У наступному турі клуб Коноплянки спробує набрати перші очки в домашньому поєдинку проти "Майнца", а "Фрайбург" зіграє на виїзді проти "Аугсбурга".