"Шальке" з Коноплянкою пробився до 1/8 фіналу Кубка Німеччини

Усе у цій зустрічі вирішила серія пенальті.

"Шальке", за який виступає українець Євген Коноплянка, пробився до наступного раунду національного кубка.

У рамках 1/16 фіналу "кобальтові" здолали нижчоліговий "Кельн". Основний та додатковий час завершився з рахунком 1:1, команди мали визначити сильнішого за допомогою серії пенальті.

Зазначимо, що "Шальке" зумів врятуватися у цій зустрічі лише за дві хвилини до кінця гри - Набіль Бенталєб на 88 хвилині вдало реалізував пенальті, чим подарував надію своїй команді на вдалий підсумковий результат. За господарів під кінець першої половини протистояння відзначився форвард Джон Кордоба (43).

У серії пенальті точнішими були підопічні Доменіко Тедеско. Припустившись лише одного промаху, "Шальке" з рахунком 6:5 виграв серію одинадцятиметрових ударів.

Що стосується Коноплянки, то він відіграв 67 хвилин. Цього сезону на рахунку гравця збірної України 4 гри та 1 результативна передача.

Нещодавно гру Коноплянки відзначили німецькі ЗМІ.

Свій наступний поєдинок команда з Гельзенкірхена проведе 3 листопада у рамках 10 туру Бундесліги. Суперником "Шальке" буде "Ганновер".