Шева - Супермен, незабутня "Червона рута". Як фанати підтримували збірну України у Харкові

Перша столиця України подарувала шалену підтримку нашим хлопцям.

16 жовтня у Харкові збірна України вийшла до еліт-раунду Ліги націй завдяки перемозі над Чехією (1:0).

Перед матчем фанати підтримали наших хлопців масштабним фан-маршем, пройшовшись містом колонами до футбольної арени.

За кілька хвилин до початку поєдинку на стадіоні традиційно пронулали гімни обох країн-суперниць. Гімн України розкішно виконала відома співачка Наталка Карпа, якій підспівували тисячі уболівальників на ОСК "Металіст".

Гимн ❤️

Публикация от Blanka (@c._c._catch)

@ffukraine #МиЗбірна #УкраїнаЧехія

Публикация от @ yanaternavskaya

Упродовж матчу фанати тримали над головою національні прапори, голосно скандували "Слава Україні!", запускали "хвилю" та мелодійно виконували "Червону руту", яку домовилися заспівати після голу ще на передматчевому марші.

Україна-Чехія #вірнізбірній

Публикация от Надя Сидяга (@nadiasydyaha)

Вболівальники збірної України
Reuters

Родзинкою став неймовірний банер із зображенням головного тренера "синьо-жовтих" Андрія Шевченка у ролі Супермена. У керманича на грудях красувався тризуб.

україна - чехія_8, андрій шевченко
Reuters

Перемогу українцям приніс розкішний гол Руслана Малиновського на 43-й хвилині, змусивши уболівальників вибухнути від радості.

Після матчу футболісти разом з тренером підійшли до трибун та подякували фанатам за теплий прийом. У відповідь гравці збірної України отримали шалені овації, від яких йдуть мурашки по шкірі.