Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шевченко має обрати між молодіжною та головною збірними України

Анатолій Коньков запропонував Шевченку обидва варіанти. А тренерська ліцензія - справа часу.

Легенда вітчизняного футболу Андрій Шевченко отримав два варіанти розвитку тренерської кар'єри у збірній України. Про це повідомив президент ФФУ Анатолій Коньков.

Шевченко має зробити вибір між молодіжною та головною збірними країни.

"Така людина, як Шевченко, буде без сумніву корисна як у молодіжній збірній, так і в головній команді країни. Я йому запропонував обидва ці варіанти.

Знаючи Андрія, можу з упевненістю заявити, що він саме та людина, яка потрібна нашому футболу сьогодні і в перспективі", - наголосив Коньков.

Анатолія Дмитровича не бентежить відсутність у Андрія тренерської ліцензії. Каже, що поки є час до офіційних матчів, Шевченко може здати курси, які в три періоди тривають два тижні.

"Це питання часу. Франц Беккенбауер, як усім відомо, теж прийшов у збірну ФРН без ліцензії. І це далеко не єдиний приклад у світовому футболі.

У цьому взагалі немає ніякої проблеми. Андрій поки може працювати як менеджер збірної. Він же не один буде входити в тренерський штаб, і, зрозуміло, серед його помічників виявляться люди, які вже проходили необхідну атестацію.

А з урахуванням того, що найближчі офіційні матчі збірних відбудуться лише в майбутньому році, часу у Шевченка вдосталь", - наголосив Коньков.

Нагадаємо, Шевченко взяв час на роздуми, а Коньков попросив його не затягувати з прийняттям рішення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції