Шок для Чернігова: "Десна" вдома пропустила чотири м'ячі від новачка УПЛ

upl.ua

Головна сенсація ігрового вікенду.

Чернігівська "Десна" вдома зазнала сенсаційної поразки від рівненського "Вереса" в матчі 6-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Зустріч завершилася з рахунком 0:4.

Приголомшити господарів гостям вдалося вже на 4-й хвилині, коли перший гол у грі забив Дмитро Немчанінов. На 25-й хвилині він вже асистував Михайлу Сергійчуку, який закріпив перевагу в рахунку "Вереса".

Через десять хвилин справу до розгрому довів Геннадій Пасіч. А у компенсований до першого тайму час Дмитро Кльоц, реалізувавши пенальті, забив четвертий м'яч.

upl.ua

Господарі не змогли відповісти на чудову гру суперника в стартові 45 хвилин навіть голом престижу.

• "Десна" має в активі 12 очок і посідає 4-те місце в турнірній таблиці УПЛ. "Верес" із 8 балами піднявся на 7-му позицію.
  • У сезоні-2021/22 УПЛ була розширена з 14 до 16 команд, які гратимуть у два кола. Новачками елітного дивізіону стали "Чорноморець", "Верес" і "Металіст 1925".
  • У 7-му турі "Десна" в гостях зіграє з полтавською "Ворсклою", а "Верес" вдома прийматиме "Львів".