Шведка Еберг виграла мас-старт та стала володаркою "Малого кришталевого глобуса", українки не стартували

Ця гонка була передостанньою в сезоні.

Щойно завершився мас-старт у жінок, який відбувався в рамках Кубка світу в норвезькому Голменколлені.

Перемогу в цій гонці здобула представниця Швеції - Ханна Еберг. Припустившись двох хиб, вона випередила найближчого переслідувача лише на 1,3 секунди.

"Срібло" в активі місцевої біатлоністки - Тіріль Екхофф. Третя сходинка, а разом з нею й "бронза", належить Клер Іган (США).

Що стосується українок, то вони на старт не вийшли. Причина полягає в тому, що жодна з них не увійшла до топ-25 загального рейтингу.

КУБОК СВІТУ

Мас-старт 12,5 км., жінки

1. Ханна Еберг (2) - 35:56,2
2. Тіріль Екхофф (3) - +1,3
3. Клер Іган (1) - +10,4

Зазначимо, що саме перемога в цьому мас-старті дозволила Еберг стати володаркою "Малого кришталевого голбуса" в цій дисципліні. В її активі 220 очок.

Нагадаємо, в передостанній гонці, якою був перс'ют, "золото" виграла Анастасія Кузьміна. Серед українок найкращий час показала Віта Семеренко (30).

О 17:25 стартує мас-старт у чоловіків. Саме ця гонка й буде останньою цього сезону. Україну в ній представлятиме лише Дмитро Підручний.