Сім голів на двох: "Баварія" в яскравому стилі зім'яла суперника у Бундеслізі

Мюнхенський гранд відновив 4-очковий відрив від дортмундської "Боруссії".

Мюнхенська "Баварія" в матчі 27-го туру Чемпіонату Німеччини здобула розгромну домашню перемогу над "Айнтрахтом" із Франкфурта.

Поєдинок, як і всі інші матчі Бундесліги після карантину, відбувся за порожніх трибун. Гра закінчилася з рахунком 5:2 на користь господарів поля.

Підопічні Ханс-Дітера Фліка створили комфортний гандикап ще в першому таймі - по голу забили Леон Горецка і Томас Мюллер.

На початку другої половини зустрічі Роберт Левандовські забив третій м'яч у ворота гостей, але ті знайшли можливість повернутися в гру. Упродовж декількох хвилин "Айнтрахт" двічі забив після розіграшу кутового - обидва рази у воротах Мануеля Ноєра відзначився Мартін Хінтереггер.

Однак камбеку у цьому поєдинку не сталося. На 61-й хвилині Альфонсо Дейвіс повернув мюнхенцям перевагу у два м'ячі, а крапку в матчі поставив Хінтереггерна 74-й хвилині австрійський захисник втретє вписав своє ім'я до протоколу матчу, відзначившись вже у власних воротах.

• "Баварія" продовжує лідирувати в Бундеслізі. Мюнхенці набирають 61 очко і випереджають дортмундську "Боруссію", яка в цьому турі на виїзді обіграла "Вольфсбург", на 4 пункти. Далі розташувалися "Байєр" (53 бали), "Боруссія" Менхенгладбах (52) і "Лейпциг" (51), у якого один матч у запасі.
  • "Айнтрахт" зазнав п'ятої поразки поспіль. Франкфуртський клуб з 28 очками посідає 13-те місце.

У наступному турі побачимо битву лідерів Бундесліги - "Баварії" та "Боруссії". Довгоочікуване дербі відбудеться у вівторок, 26 травня, на "Сігнал Ідуна Парк" в Дортмунді.