Син Шумахера піде слідом легендарного батька: він підписав контракт з командою "Формули-1"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Син Шумахера піде слідом легендарного батька: він підписав контракт з командою "Формули-1"

Мік Шумахер / Associated Press

З наступного сезону Мік виступатиме за команду Haas.

Син семиразового чемпіона світу Міхаеля Шумахера Мік Шумахер продовжить кар'єру в "Формулі-1".

Він підписав контракт з командою Haas, за яку виступатиме від наступного сезону.

Наразі Мік є пілотом "Формули-2" і близький до того, щоб стати чемпіоном гонкової серії, пише Daily Mail.

Мік Шумахер / Associated Press

21-річний гонщик  поділився своєю радістю: "Перспектива опинитися в стартовій решітці "Формули-1"  наступного року робить мене неймовірно щасливим, і я просто втратив дар мови.

Хочу висловити вдячність своїм батькам і свою любов - я знаю, що я їм всім зобов'язаний. Я завжди вірив, що здійсню свою мрію про "Формулу-1".

Тим часом, нинішній гонщик Haas Ромен Грожан був виписаний із лікарні після аварії на Гран-прі Бахрейну на минулих вихідних. Він дивом уникнув тяжких наслідків після того, як його болід вибухнув. Грожан провів в лікарні три ночі.

Міхаель Шумахер продовжує відновлення після травми голови, якої він зазнав у грудні 2013 року  під час катання на лижах на гірськолижному курорті Мерібель у французьких Альпах. Відтоді його ніхто не бачив.

У вересні 2019-го Міхаеля доправили  в кардіологічне відділення однієї з лікарень Парижа, де планувалася операція з пересадки стовбурових клітин в серцеву тканину. Тоді одна зі співробітниць клініки зазначила, що автогонець був при тямі.

У листопаді того ж року ексменеджер Шумахера Віллі Вебер звинуватив його дружину у приховуванні правди про стан Міхаеля. Та відповіла, що він у надійних руках, а конфідеційність про його здоров'я — побажання гонщика.

У вересні 2020-го швейцарський нейрохірург Еріх Рідерер пояснив, чому стан Міхаеля після мозкової травми не покращиться.

Наступна публікація