Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандальний боєць UFC зізнався, як готується до бою: постійно працював над кардіо в спальні з дівчатами

Спортсмен, схоже, полюбляє весело проводити свій час.

Найбільш скандальний боєць UFC Колбі Ковінгтон розповів про те, як саме він налаштовується на свій майбутній бій з Рафаелем Дос Аньосом.

Ковінгтон, якого охоронятимуть під час змагань, заявив, що він дуже полюбляє вправи на кардіо. Проте, займається він не сам.

"Я провів найкращий тренувальний табір. Я постійно працював над витривалістю. Наш бій з Дос Аньосом буде п'ятираундовим, тому я постійно працював над кардіо в спальні. Щоночі у мене була нова дівчина. Такий у мене стиль життя. Це мій рік, і я тільки розминаюся.

Всі мої недруги - це незаймані. Можу порадити всім їм знайти з ким зайнятися сексом. Це змінить ваше бісове життя. Припиніть ненавидіти мене і зробіть щось зі своїм життям, наприклад, заробіть грошей або займіться сексом з гарячою дівчиною або щось тому подібне", - цитує слова Ковінгтона bjpenn.com.

Нагадаємо, зовсім нещодавно Ковінгтон обізвав мешканців Бразилії "брудними тваринами", а саму країну - смітником. Унаслідок цих слів бій, який відбудеться 9 червня 2018 року, вирішили перенести з Бразилії до США.

Залиште свій коментар

Вибір редакції