Скандал із Тимановською: двох тренерів білоруської збірної відсторонили від Ігор-2020 у Токіо

Скандал із Тимановською: двох тренерів білоруської збірної відсторонили від Ігор-2020 у Токіо

Білоруська федерація легкої атлетики

Тренерів попросили негайно залишити Олімпійське селище.

У Токіо двох тренерів збірної Білорусі відсторонили від участі в Олімпійських іграх-2020 за спробу силоміць вивезти легкоатлетку Христину Тимановську до Мінська.

Про це повідомляє The Associated Press.

Зазначається, що Міжнародний олімпійський комітет у п'ятницю, 6 серпня, позбавив акредитації Артура Шимака і Юрія Майсевича.

"Двох тренерів попросили негайно залишити Олімпійське селище, і вони це зробили", - вказав МОК.

Відповідне рішення ухвалили як тимчасовий захід на тлі офіційного розслідування "в інтересах благополуччя спортсменів".

Водночас тренерам пообіцяли "надати можливість бути почутими" дисциплінарною комісією МОК, яка встановлює всі обставини справи.

Як повідомлялося, білоруська легкоатлетка Христина Тимановська у середу, 4 серпня, прилетіла до Польщі, яка видала їй гуманітарну візу.

Нагадаємо:

  • 1 серпня на Олімпійських іграх-2020 у Токіо розгорівся гучний скандал довкола білоруської легкоатлетки Христини Тимановської. Спортсменку спробували проти її волі вивезти до Мінська після критики на адресу білоруських чиновників.
  • За словами 24-річної спортсменки, в білоруському тренерському штабі розлютилися через її допис у соцмережах. Атлетка розкритикувала керівництво за спроби змусити її бігти естафету, хоча вона спеціалізується на коротких дистанціях.
  • Виявилося, що за Білорусь у естафеті нікому виступати: трьох спортсменок не допустили до змагань через брак тестів на допінг. Тимановська заявила, що не відмовила би тренерам, якби ті попросили, але на змаганнях прізвище атлетки внесли без її відома. На допис в соцмережі білоруські тренери наказали Тимановській збирати речі й силоміць відвезли її до аеропорту. Там вона звернулася до японської поліції. На літак дівчина так і не сіла.
  • ТСН Проспорт зібрав в один матеріал все, що відомо про нашумілу ситуацію і головний скандал Оліміпади-2020.

Новини світу: білоруська легкоатлетка Тимановська прилетіла до Варшави

Новини світу: білоруська легкоатлетка Тимановська прилетіла до Варшави
Наступна публікація