Скандал у Парижі: турецький клуб відмовився продовжувати матч Ліги чемпіонів через рефері і покинув поле

ПСЖ — Бешикташ / Associated Press

Зустріч дограють 9 грудня з новою бригадою арбітрів.

Серйозний скандал трапився під час матчу 6-го туру туру групового етапу Ліги чемпіонів між французьким ПСЖ і турецьким "Башакшехіром".

На 14-й хвилині зустрічі головний арбітр румун Овідіу Хацеган показав гравцеві гостей Демба Ба, який знаходився на лавці запасних, червону картку.

Після цього гравці і тренерський штаб "Башакшехіра" почали сперечатися з суддями. Тренеру турецького клубу почулося, що резервний рефері Себастьяна Кольцеску сказав на його адресу расистську образу. Через це команда гостей покинула поле і відмовилася продовжити матч.

УЄФА виступив з офіційною заявою щодо скандального інциденту. Матч буде поновлено в середу, 9 грудня, о 19:55, з моменту призупинення (14-та хвилина). На поєдинку буде працювати інша бригада арбітрів.

"Ми проведемо ретельне розслідування", - заявили в УЄФА.

• У паралельному матчі цієї групи "РБ Лейпциг" (12 очок) переміг "Манчестер Юнайтед" (9 балів) і вийшов на перше місце, забезпечивши собі участь в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Підопічні Сульшера вилетіли в Лігу Європи.
  • ПСЖ після п'яти турів має в активі 9 очок і також вийшов 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, оскільки має перевагу в очних зустрічах з "манкуніанцями". Перемога над турками дозволить парижанам виграти групу.
  • "Башакшехір" (3 бали) втратив всі шанси продовжити боротьбу в єврокубках.