Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандал в італійському футболі. "Мілан" та "Рома" оголосили бойкот авторитетному виданню через заголовок

Хоча сам головний редактор не бачить в ньому нічого протиправного.

Італійські клуби "Мілан" та "Рома" вирішили влаштувати бойкот журналістам відомого видання Corriere dello Sport.

Подібне рішення керівництва команд пов'язане з нещодавньою публікацією, у заголовку якої виявили расизм.

Зазначимо, що Corriere dello Sport вийшло з заголовком анонсу цього протистояння - "Чорна п'ятниця". Все б нічого, але під написом був зображений темношкірий форвард "нерадзуррі" Ромелу Лукаку. Як наслідок, багато хто побачив у цьому расизм стосовно бельгійця.

Публікація італійського видання
Associated Press

Унаслідок цієї публікації, "россонері" та "вовки" заборонили футболістам спілкуватися з журналістами цього видання до січня 2020 року.

Попри заяву двох клубів, головний редактор Corriere dello Sport Іван Заззароні не бачить у цьому заголовку нічого расистського.

"Хто-небудь, будь ласка, скажіть мені, що такого расистського в цьому заголовку? Ви знаєте, скільки заголовків, подібних до цього, я зробив за останні 40 років? Чому я повинен роз'яснювати якимось людям з Інтернету?

Лукаку і Смоллінг на обкладинці - це сильний посил. Це два чудових гравці. Вони обидва грали в "Манчестер Юнайтед". А "чорна п'ятниця" зараз всюди через знижки. Чому б це не використати?

Якщо люди хочуть боротися проти расизму, то їм варто звернути увагу на більш серйозні випадки. Цей заголовок, як вже було пояснено, не може бути названий расистським. Ті, хто кажуть, що звуки мавп на стадіоні - це не расизм, гідні ганьби. Це ж був просто заголовок, який добре підходить до контексту ситуації. Якщо ми продовжимо накладати вето на все, щоб догодити якомусь хибному моралізму, тоді ніхто не зможе писати ні про що.

Я отримав кілька дзвінків від клубів із Серії А. Вони розсилали в чатах такі повідомлення: Що ми тепер повинні робити? Ми всі повинні приєднатися до атаки на це видання?

Вони не читали статтю, не зрозуміли її. Правда в тому, що вони нічого не робили десятиліттями і просто хочуть очистити своє сумління. Я щасливий, що обрав цей заголовок", - сказав Заззароні.

  • Дуель між "Інтером" та "Ромою" розпочнеться 6-го грудня о 21:45 за київським часом.

Додамо, що сам Лукаку назвав заголовок видання самим дурним з усіх, що він коли-небудь бачив у своїй кар'єрі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції