Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандального Башенка звільнили з посади президента федерації велоспорту України

Функціонера-хама відправили у відставку.

Президент федерації велосипедного спорту України Олександр Башенко був звільнений на позачерговій конференції організації, які відбулася 20 серпня.

Про це повідомив спортивний юрист Юрій Юрченко на своїй сторінці у Facebook. Хто стане новим президентом федерації, поки невідомо.

И шо?) Идём кофе пить?)☕️ Anna Solovey перемогла! ‍♀️ Башенка звільнено Позачерговою Конференцією Федерація...

Опубліковано Юрієм Юрченком Вівторок, 20 серпня 2019 р.

Нагадаємо, Соловей обурилася постом у Facebook Федерації велоспорту, яка привітала з перемогою на Євроіграх не її, а голову Київської міської федерації велоспорту Сергія Мухомора.

"Дивуюсь некомпетентності та зневазі до спортсменів вашої ж федерації. Хотілось би знати, чому ви вітаєте незнайому мені людину, яку я ніколи не бачила. Цей чоловік не допомагав мені в підготовці до змагань абсолютно нічим. При цьому ви берете мою світлину та мій результат", - написала українська чемпіонка.

На претензії Соловей в коментарях відповів Башенко.

башенко
ТСН

"Аню, дивись, як ми будемо навчатись. Ти відкрила рот, тепер ти будеш за це відповідати. Їздиш на моєму велосипеді, їздиш в моїй формі, на голові у тебе мій шолом. Чого ти ще хочеш, щоб я тебе возив? Я не Базін, запам’ятай, принцесо. Будеш робити роботу - приймемо тебе, будеш смердіти - проженемо і не згадаємо як звали", - написав він.

Коментарі скандал велоспорт, соловей, башенко

У відповідь Соловей заперечила Башенку, написавши, що з переліченого йому належить лише велосипед, який "не витримав і року".

Натомість спортивний чиновник додав, що через порушення умов контракту із федерацією Ганна тепер не матиме права виступати за збірну України.

Після цього у Києві відбулася акція проти Башенка, а Соловей на зустрічі із Ждановим зажадала відставки президента-хама.

Відео Спортсменка Ганна Соловей прокоментувала скандальний інцидент із президентом Федерації велоспорту

На прямому зв'язку зі студією українська велосипедистка Ганна Соловей, яка виграла золото Європейських ігор у Білорусі, а в українських соцмережах посварилася з президентом Федерації велоспорту України Олександром Башенком, який публічно написав чемпіонці грубощі. Про деталі скандалу дізнайтеся з перших вуст.   

Спортсменка Ганна Соловей прокоментувала скандальний інцидент із президентом Федерації велоспорту

Залиште свій коментар

Вибір редакції