Скандального українського тренера Севідова довічно усунули від футболу за "договірняки"

Скандального українського тренера Севідова довічно усунули від футболу за "договірняки"

Олександр Севідов / ФК Гірник-Спорт

Фахівець може оскаржити рішення в суді Лозанни.

Апеляційний комітет Української асоціації футболу (УАФ) ухвалив рішення у справі колишнього тренера ПФК "Суми" Олександра Севідова.

51-річного фахівця пожиттєво усунули від будь-якої діяльності, пов’язаної з футболом. Рішення може бути оскаржене в Спортивному арбітражному суді Лозанни (CAS).

Раніше КДК УАФ заборонив Севідову будь-яку футбольну діяльність терміном на 5 років через організацію договірних матчів.

Комітет з етики та чесної гри і тренер оскаржили це рішення: комітет просив довічну дискваліфікацію, тренер - її повне скасування. Таким чином, рішення КДК змінили, повністю задовольнивши скаргу комітету з етики.

  • Севідов тренував багато українських клубів, серед яких: "Металург" Донецьк, "Говерла", "Карпати", "Металіст", "Маріуполь" (раніше - "Іллічівець"), а також молдавський "Зімбру" та болгарську "Верею".
  • Останні декілька місяців Севідов працював тренером-консультантом в закарпатському "Минаї", який безславно вилетів у Першу лігу, потрапивши в гучний скандал з аномальним зростанням ставок на гру з "Шахтарем".