Скасовані голи та драматична розв’язка: "Арсенал" вирвав путівку до півфіналу Кубка Англії

"Каноніри" закрили питання у компенсований час.

Лондонський "Арсенал" став другим півфіналістом Кубка Англії. "Каноніри" у чвертьфінальній битві на виїзді впоралися з "Шеффілд Юнайтед" (2:1).

Підопічні Мікеля Артети відкрили рахунок на 25-й хвилині, з пенальті відзначився Ніколя Пепе. Однак господарі за три хвилини до кінця основного часу зустрічі відігралися зусиллями забив Девіда МакГолдріка.

Перемогу та путівку до півфіналу "Арсеналу" приніс вже у компенсований час Дані Себальос.

Шеффілд Юнайтед - Арсенал Лондон

Зазначимо, що рефері скасував два голи "Шеффілда" після підказки відеоасистента (VAR ). Обидва рази м’ячі були забити з положення поза грою.

Раніше "Манчестер Юнайтед" вийшов в 1/2 фіналу Кубка Англії. У суботу "червоні дияволи" в овертаймі перемогли "Норвіч" (2:1).