Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Сьогодні ми зіграємо ось так, а завтра - інакше". Найпотужніші цитати Валерія Лобановського

Думки легендарного тренера "Динамо" актуальні і досі.

6 січня 2019 року виповнилося 80 років від дня народження легендарного тренера Валерія Лобановського.

Разом з "Динамо" Метр виграв 8 чемпіонатів СРСР, 6 кубків СРСР, 2 Кубка володарів кубків та Суперкубок УЄФА.

Лобановський архів_3
ФК Динамо Київ
Я не розумію, як можна любити якусь одну тактику й відмахуватися від іншої. Кожна тактика хороша, якщо вона призводить до бажаної мети. А мета завжди одна – перемога!
Я не визнаю моди. Визнаю лише те, що раціонально. Зокрема, для нашої команди. Сьогодні ми зіграємо ось так, а завтра – інакше.
Уміння раціонально використовувати свої фізичні та духовні можливості приходить лише з накопиченням досвіду, зі зрілістю.
Лобановський архів_7
ФК Динамо Київ
За успіх атаки та оборони рівною мірою відповідають усі польові гравці. Хто швидше створить таку команду, той раніше загляне в майбутнє й отримає плоди цього випередження.
Три заповіді тренера, який поважає себе: не почути, не помітити, не сказати.
Сучасний футбол еволюціонує дуже повільно, тому що деякі гравці, так звані зірки, отримуючи величезні гонорари, які не відповідають рівню їхньої майстерності, хочуть, грубо кажучи, експлуатувати свій талант без спроби підвищувати рівень майстерності.
Лобановський архів_6
ФК Динамо Київ
Рух – це життя, спокій – це смерть.
Справжній тренер зобов'язаний уважно стежити за сучасними світовими тенденціями, постійно дізнаватися щось нове, а не використовувати кожного сезону одні й ті ж напрацювання.
Тренер – це творча особистість. А творча особистість має право на помилку.
Лобановський архів_1
ФК Динамо Київ
Мене часто називають диктатором. Я категорично з цим не погоджуюся. Диктатор – це той, хто готовий наказувати, не вдаючись у міркування опонента. Я завжди пропоную гравцям оскаржити мої пропозиції.
Достоєвський казав, що категоричність суджень властива невігласам. Зокрема тому я намагаюся нікому нічого не нав'язувати.
Лобановський архів_2
ФК Динамо Київ
Бути тренером значно складніше, ніж гравцем. На полі ти керуєш лише м'ячем, а біля бровки ти керуєш людьми.
Якщо футболіст не розуміє, що зараз у футболі головне вміти грати без м'яча, а не з м'ячем, уже нічого зробити не можна. Від таких потрібно відмовлятися.
Я вважаю, що критикувати не лише можна, а й потрібно. І якщо критика конструктивна, якщо в ній є якийсь розумний зміст, то вона йде лише на користь критикованим.
Лобановський архів_4
ФК Динамо Київ
Суть сучасного футболу – у створенні чисельної переваги на різних ділянках поля. І найперша вимога до гравця – якомога швидше переходити від оборони до атаки й навпаки.
Формула успіху у великому футболі теж давно загалом відома: жорстокий відбір виносить на гребінь лише тих, хто має здатність до колосальної концентрації душевних та фізичних сил у момент найвищих випробувань.
Копіювати привабливі зразки, наздоганяти когось – заняття безперспективне. Випереджати – ось наснажливий сенс роботи.
Лобановський архів_5
ФК Динамо Київ

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції