Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Союз біатлоністів виправдав 22 росіян і збирається  посилити антидопінгові правила

До чемпіонату світу має відбутися конгрес організації.

21 січня відбулося засідання виконкому Міжнародного союзу біатлоністів (IBU) через допінговий скандал у Росії.

31 російський біатлоніст підозрюється у вживані заборонених речовин. За підсумками засідання, 22 з 29 спортсменів виправдали, щодо решти 7 ще триває розслідування.

"Ми перевіримо всі допінг-проби Сочі-2014 діючих біатлоністів. 9 лютого відбудеться ще одне позачергове засідання, де буде вирішена доля чемпіонату світу 2021 Тюмені", - сказав президент організації Андерс Бессеберг.

В IBU також повідомили, що зауваження спортсменів щодо допінгу будуть передані в юридичний відділ, який виробить відповідні пропозиції, направить їх для затвердження на виконкомі, і вони можуть бути прийняті на плановому конгресі IBU через півтора року. Багатьох спортсменів обурив цей термін.

А 22-го січня IBU оголосив, що скликає позачерговий конгрес для внесення змін в антидопінгові правила.

Він має відбутися до чемпіонату світу в Австрії (9-19 лютого).

"Виконавчий комітет IBU повністю розуміє і підтримує ініціативу спортсменів посилити антидопінгові правила, як для федерацій-членів, так і для окремих спортсменів", - йдеться в заяві організації.

Нагадаємо, 19 країн закликали позбавити Росію проведення міжнародних турнірів, а її спортсменів усунути від змагань.

Раніше РФ залишилася без чемпіонату світу з бобслею і скелетону, етапів Кубка світу з біатлону, ковзанярського спорту, фіналу Кубка світу з лижних гонок та чемпіонату світу біатлону серед молоді. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції