Справжній господар: Луческу вийшов розчищати сніг перед матчем "Динамо" - "Олімпік" (відео)

Мирча Луческу / Фото: facebook.com/fcdynamoua

Румунський фахівець активно допомагав готувати поле до гри.

Головний тренер "Динамо" Мірча Луческу взяв участь у підготовці поля до матчу 14-го туру УПЛ, в якому кияни приймають донецький "Олімпік".

ДИНАМО - ОЛІМПІК: ОНЛАЙН-ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

75-річний румунський керманич з лопатою вийшов на газон стадіону імені Валерія Лобановського у Києві та власноруч допоміг технічним працівникам розчистити сніг.

Відповідне відео опублікував канал ПРОФУТБОЛ Digital.

Зараз у матчі триває перерва. Після першого тайму рахунок рівний - 1:1. Фабрісіо Алваренга вивів "Олімпік" вперед на 20-й хвилині, а за десять хвилин "біло-сині" відновили паритет зусиллями Артема Бєсєдіна.

Динамо - Олімпік - 0:1. Відео голу Альваренга

Динамо - Олімпік - 1:1. Відео голу Бєсєдіна

• "Динамо" (30 очок) очолює турнірну таблицю УПЛ, випереджаючи "Шахтар" на один пункт.
  • "Олімпік" (17 балів) посідає сьому сходинку, маючи один поєдинок у запасі.
  • У четвер, 18 лютого, "біло-сині" в Києві проведуть перший поєдинок проти "Брюгге" в рамках 1/16 фіналу Ліги Європи. Матч-відповідь відбудеться 25 лютого в Бельгії.