Справжнє диво. У НХЛ водій льодового комбайна став у ворота і приніс команді перемогу

Голкіпер у віці 42 років фантастично дебютував на професійному рівні.

Рідкісний інцидент трапився в матчі регулярного чемпіонату НХЛ між "Торонто" і "Кароліною".

Обидва голкіпера "Кароліни" - Джеймс Раймер і Петро Мразек - отримали травми і не змогли продовжити матч. Більше голкіперів у складі команди не було, тому єдиним виходом залишалося скористатися послугами екстреного воротаря.

На матчах в Торонто таким є водій льодового комбайна Ліфс Девід Ейрз. Саме він зайняв місце у воротах Кароліни.

42-річний чоловік ніколи не грав на професійному рівні, але провів хороший матч. У другому періоді він пропустив дві шайби за три удари, але в останній 20-хвилинці сім разів врятував свою команду, яка в підсумку виграла з рахунком 6:3.

Після фінальної сирени уболівальники гучно аплодували новоспеченому воротарю, а в роздягальні хокеїсти "Кароліни" зустріли свого рятівника з танцями та шампанським.

Раніше повідомлялося, що матч НХЛ зупинили через серцевий напад у відомого хокеїста.