Стаховський здійснив шляхетний вчинок на турнірі у Галле

Українець подарував супернику очко.

Український тенісист Сергій Стаховський відзначився шляхетним вчинком під час матчу другого кола турніру в Галле проти П’єра-Уга Ербера.

У першому сеті за рахунку 5:1 на користь українця виник суперечливий епізод, в якому французький тенісист начебто влучив м’ячем у межі корту, але рефері зафіксував аут. У суперника вже не залишилося спроб, щоб попросити арбітра переглянути відеоповтор і він звернувся до Сергія: "А ти не можеш взяти челендж для мене?".

Стаховський люб’язно погодився і виявилося, що м’яч дійсно влучив у корт - завдяки цьому Ербер виграв гейм.

Незважаючи на впевнену перемогу у першому сеті, український тенісист програв два наступні і вилетів з турніру. Матч закінчився з рахунком 2:6, 7:6, 6:4 на користь Ербера.

Раніше розповідалося, як французькі тенісисти пограли у футбол під час матчу на турнірі в Галле.