Стала відома серйозність травми Циганкова — чи допоможе він збірній України у плейоф відбору на Євро-2024

Віктор Циганков / Фото: facebook.com/gironafc

Медобстеження показало, що Віктор уникнув важкого пошкодження.

Травма українського вінгера "Жирони" Віктора Циганкова, якої він зазнав у матчі 28-го туру іспанської Ла Ліги з "Осасуною", виявилася несерйозною.

Це стало зрозумілим після того, як 26-річний українець пройшов додаткове медобстеження, повідомляє журналіст Ніл Сола.

Зазначається, що в найгіршому разі Циганков може пропустити наступний матч каталонців у чемпіонаті Іспанії проти "Хетафе", який відбудеться 16 березня.

Це означає, що Віктор, найімовірніше, зможе допомогти збірній України у півфінальному матчі плейоф відбору на Євро-2024 з Боснією і Герцеговиною, який заплановано на 21 березня.

Нагадаємо, Циганков відзначився гольовою передачею у грі з "Осасуною", а його команда перемогла з рахунком 2:0. У другому таймі Віктор зазнав травми коліна, через що на 64-й хвилині його замінив Ян Коуту.

Цього сезону Циганков провів 27 матчів за "Жирону" у всіх турнірах, забив шість голів та зробив чотири асисти.

Після 27-го туру Ла Ліги підопічні Мічела, за яких також виступає український форвард Артем Довбик, посідають друге місце в таблиці, відстаючи від мадридського "Реала" українського воротаря Андрія Луніна на 7 очок.

"Реал" з Луніним розгромив "Сельту" та зміцнив своє лідерство у чемпіонаті Іспанії (відео)

"Баєр" у більшості переміг "Вольфсбург" і зберіг 10-очковий відрив від "Баварії" (відео)

"Ліверпуль" і "Манчестер Сіті" не виявили переможця, вручивши "Арсеналу" лідерство в АПЛ (відео)