Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стали відомі нові подробиці допінг-скандалу Срни

Гравцю загрожує один-два роки дискваліфікації або довічне відсторонення від футболу.

Було оприлюднено цікаві факти щодо позитивної допінг-проби захисника та капітана донецького "Шахтаря" Даріо Срни.

В інтерв'ю програми "Профутбол" заступник директора Національного антидопінгового центру Ярослав Кручек повідомив деякі деталі того, скільки саме досліджували аналізи лідера "гірників".

"Цю пробу брав мій колега, але я безпосередньо був присутній на цьому відборі. Офіцер допінг-контролю представився і все пройшло в штатному режимі. Партію проб, які були взяті за кілька днів, я відвозив особисто в своїх руках в сертифіковану лабораторію Seibersdorf і передав.

Дуже довго досліджували, адже за стандартами цей аналіз займає два-три тижні, але в таких складних випадках не можна було помилитися. Цю пробу лабораторія досліджувала не одна, адже навіть були консультації з іншими лабораторіями", - розповів функціонер у програмі.

Нагадаємо, що інформація стосовно позитивної допінг-проби Срни з'явилася у середині вересня 2017 року. Пізніше, вже сам хорват повідомив про те, що він попався на допінгу та у зв'язку з цим вимушений буде на певний час призупинити свою кар'єру аби не підставляти себе та клуб.

Залиште свій коментар

Вибір редакції