Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, як Португалія розкрутила "справу Мораєса" проти України

Португальцям у цьому хтось допоміг.

Поки "справа Мораєса" перебуває на розгляді УЄФА, стало відомо, як же Португалія дізналася про ймовірніть порушення Україною правил натуралізації бразильця.

За інформацією "Профутболу" на каналі 2+2, після матчу в Лісабоні на електронну пошту Федерації футболу Португалії прийшов анонімний лист із повною розкладкою щодо Мораєса.

Кому це вигідно - залишається лише здогадуватися.

ВідеоЧи покарають збірну України за “недонатуралізацію” Жуніора Мораєса

Після матчу команди Андрія Шевченка проти Люксембурга інформаційний простір вибухнув новиною, що натуралізація Жуніора Мораєса відбулася з порушеннями. А отже збірну України можуть позбавити чотирьох здобутих у перших матчах відбору на Євро-2020 очок. Журналісти Профутболу пропонують розібратися, чи загрожує нашій головній команді таке покарання.  

Чи покарають збірну України за “недонатуралізацію” Жуніора Мораєса

Нагадаємо, португальське видання Maisfutebol опублікувало інформацію про неправомірність натуралізації Мораєса, мовляв, він не прожив на території України безперервно 5 років, як того вимагає статут ФІФА, а прожив 4 роки і 8 місяців.

Однак ФІФА не пояснює, як трактує ці 5 років - на свій розсуд чи за законами країни, яка видає паспорт.

Тим часом, згідно з законами України, безперервним роком вважається проживання на території країни 183 дні в році. Однак юрист каже, що в Регламенті ФІФА немає вказівок про застосування місцевого законодавства.

Федерації футболу Португалії та Люксембургу відправили протести до УЄФА. За регламентом організації, протести подаються не пізні 24 годин після закінчення матчу, вихідні виключаються.

Якщо незаконність участі Мораєса буде доведено, Україні можуть зарахувати технічні поразки в матчах з Португалією (0:0) і Люксембургом (2:1), в яких брав участь Жуніор.

У ФФУ ж запевняють, що правил не порушували і ніхто Україну не покарає.

Також стало відомо, що Мораєс може підпасти не під 7 статтю статуту ФІФА, де вказано про безперервні 5 років проживання, а під 6-ту. Там головна умова - наявність двох паспортів у гравця.

Залиште свій коментар

Вибір редакції