Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Як придбати квитки на Євро-2020 вболівальникам збірної України

УАФ представила процедуру подання заявки.

Збірна України дізналася суперників фінального турніру Євро-2020 під час жеребкування 30-го листопада. Тепер надійде нова частина квитків на матчі. Продажу в касах стадіонів не буде.

Згідно з рекомендаціями УЄФА, першочергове право придбання квитків на матчі Євро-2020 за участю національної збірної надається офіційному фан-клубу. В Україні таким є фан-рух "Вірні збірній".

Про це повідомляє офіційний сайт Української Асоціації Футболу (УАФ).

Для того, щоб скористатися правом, наданим УЄФА учасникам фан-клубу національної збірної, уже зареєстровані учасники фан-руху "Вірні збірній" / клубу вболівальників отримають спеціальне повідомлення на електронну адресу з посиланням для реєстрації в лотереї. Ваша заявка візьме участь у лотереї, яка відбудеться вже 4 грудня поточного року.

Якщо ви не є учасником фан-руху "Вірні збірній", але бажаєте до нього приєднатися, щоб збільшити свої шанси на отримання права купити квитки на Євро-2020, ви можете пройти реєстрацію на сайті ffu.ua до 3 грудня. Після успішної реєстрації ваша заявка візьме участь в іншій лотереї, яка відбудеться 16 грудня.

Звертаємо увагу, що на відміну від інших країн, де члени фан-клубу мають право придбати лише один квиток, українські вболівальники — учасники фан-руху "Вірні збірній" можуть придбати два квитки на кожен матч групового етапу за участю збірної України. Це стосується також матчів плей-офф у разі подолання збірною України групового етапу.

Якщо ви не бажаєте бути учасником фан-руху "Вірні збірній", ви не отримаєте шансу взяти участь у лотереї, але можете подати заявку на загальних умовах на придбання не більш ніж чотирьох квитків на кожен матч збірної на сайті euro2020.com, зареєструвавши себе як уболівальника збірної України.

Правила придбання квитків для учасників фан-руху "Вірні збірній", якщо ви отримали спеціальний код доступу після проведення лотереї 4 грудня 2019 року. Після цього вам потрібно:

  • Зареєструватися на сайті UEFA.com;
  • Під час реєстрації ввести спеціальний код доступу, який був відправлений вам після проведення лотереї 4 грудня;
  • Обрати матчі та категорії квитків та оплатити (не більше двох квитків на кожен матч збірної);
  • Квитки будуть відправлені не раніше травня 2020 року.

Правила придбання квитків для нових учасників фан-руху «Вірні збірній», які зареєструвалися на сайті ffu.ua у період із 28 листопада по 3 грудня. У разі перемоги в лотереї, яка пройде 16 грудня 2019 року, ви отримаєте спеціальний код доступу. Після цього вам потрібно:

  • Зареєструватися на сайті UEFA.com;
  • Під час реєстрації ввести спеціальний код доступу, який був відправлений вам після проведення лотереї 16 грудня;
  • Обрати матчі та категорії квитків та оплатити їх (не більше двох квитків на кожен матч збірної);
  • Квитки будуть відправлені вам не раніше травня 2020 року. 

Додамо, що Євро-2020 відбудеться від 12-го червня до 12-го липня 

Залиште свій коментар

Вибір редакції