Стартував продаж квитків на Суперкубок УЄФА "Баварія" - "Севілья": як купити тікети

Стартував продаж квитків на Суперкубок УЄФА "Баварія" - "Севілья": як купити тікети

Заявки приймаються до 9-го вересня на квитковому порталі УЄФА.

Європейський футбольний союз розпочав продаж квитків на Суперкубок УЄФА між "Баварією" і "Севільєю".

  • Матч  відбудеться 24 вересня в Будапешті на "Пушкаш Арені" і розпочнеться о 22:00.

Заявки на квитки на ru.uefa.com/tickets приймаються до 19:00 9-го вересня. Квитки для нейтральних уболівальників коштують від 30 євро в третій категорії до 120 євро в першій.

квитки суперкап
uefa

Суперкубок відбудеться за обмеженої кількості глядачів: трибуни будуть заповнені не більше, ніж на 30%. Цей матч дозволить оцінити, наскільки реально повернути вболівальників на стадіони в умовах пандемії COVID-19. 

Якщо заявок буде більше, ніж квитків, відбудеться сліпе жеребкування. Кількість доступних квитків може змінюватись за рішенням місцевої влади. По 3000 квитків зарезервовані для вболівальників команд-учасниць. Ці квитки будуть поширені УЄФА у співпраці з клубами.

Статус заявок на квитки стане відомий через тиждень після завершення прийому. Ті, чиї заявки будуть задоволені, повинні будуть сплатити їх кредитною або дебетовою карткою в зазначений термін.

Щоб забезпечити максимальну безпеку, будуть застосовані суворі санітарні заходи. Всі власники квитків повинні:

  • Дотримуватися дистанції в 1,5 метра від інших глядачів;
  • На всьому периметрі стадіону носити маску, яка закриває ніс і рот;
  • Мити і дезінфікувати руки, коли це можливо;
  • Пройти перевірку температури тіла на вході (вболівальники з температурою 37,8°C або вище не будуть допущені на стадіон);
  • Поважати політику УЄФА, який забезпечить дистанцію в 1,5 метра між усіма сидячими місцями (якщо квитки куплені одним замовленням, то місця будуть розміщені поруч один з одним);
  • Сидіти на місці, вказаному в квитку, і не займати інші місця;
  • Не приходити на стадіон, якщо у них є будь-який з симптомів COVID-19. Власники квитків не повинні відвідувати матч, якщо здали позитивний тест на COVID-19 в попередні 14 днів або контактували з кимось, хто здав позитивний тест на COVID-19 в попередні 14 днів. У цих випадках європейський футбольний союз поверне вболівальникам вартість їхніх квитків.
     

УМОВИ ПЕРЕБУВАННЯ В УГОРЩИНІ

Під час в'їзду до Угорщини володарів квитків з інших країн можуть зобов'язати пройти медперевірку. Їм також потрібно показати квиток на матч і документ, що підтверджує здавання негативного ПРЦ-тесту на SARS-CoV19 (документ англійською або угорською, який підтверджує результати молекулярно-біологічного тесту). Тест повинен бути зданий не раніше, ніж за три дні до перетину кордону Угорщини. Володарі квитків на Суперкубок УЄФА зобов'язані покинути країну через 72 години після в'їзду.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів