Стрибунка Левченко виграла "срібло" найпрестижнішого легкоатлетичного турніру

Найкраща спортсменка місяця в Україні стала другою у фіналі "Діамантової Ліги".

Українка Юлія Левченко до срібної медалі чемпіонаті світу додала друге місце зі стрибків у висоту у фіналі найпрестижнішого легкоатлетичного турніру "Діамантовій Лізі" у Брюсселі.

Висота 1,91 метрів остаточно перекреслила шанси більшості учасниць на боротьбу за перемогу. Цю висоту подолали лише дві спортсменки – Юлія Левченко і росіянка Марія Ласіцкене.

З другої спроби Юлії підкорилися і 1,94 м. Після двох невдач на 1,97, Левченко перенесла заключну спробу на 1,99 м, але цього вечора подолати їх не вдалося. Вона друга. Ще одна українка, Оксана Окунєва, посіла восьме місце (1,84 м).

Цього року у регламенті турніру відбулися істотні зміни - тепер вирішальними є не загальна кількість очок за підсумками всіх етапів, а лише виступ у фіналі. Решта етапів сезону була кваліфікацією до фіналу.

Зазначимо, напередодні Левченко була визнана найкращою спортсменкою серпня в Україні. У цьому місяці вона єдина серед українських легкоатлетів здобула медаль на світовій першості в Лондоні, при цьому двічі оновивши особистий рекорд.

Нагадаємо, що у першому фіналі, який 24 серпня відбувався у Цюриху, український стрибун Богдан Бондаренко здобув "бронзу".