Суд виправдав 12 українців, яких довічно вигнали з футболу за "договірняки" у Вірменії

Суд виправдав 12 українців, яких довічно вигнали з футболу за "договірняки" у Вірменії

Сергій Литовченко, фото - facebook.com/fcolympicdonetsk

CAS ухвалив рішення про скасування "бану".

Спортивний арбітражний суд у Лозанні (CAS) зняв звинувачення та дискваліфікації з українців, які отримали пожиттєву заборону займатися будь-якою футбольної діяльністю за участь у договірних матчах у Вірменії.

Про це повідомив адвокат Юрій Юрченко у себе в Facebook.

Рішенням суду були виправдані Сергій Литовченко (чинний головний тренер "Олімпіка") Анатолій Пісковець (екстренер "Локомотива"), Євген Захарченко, Ігор Биковський, Ярослав Ясницький, Дмитро Копитов, Артем Пилипенко, Ілля Ходуля, Сергій Дячук, Антон Антошин, Тимофій Шеремета (ексфутболісти "Локомотива") і Максим Дробний (ексвласник "Локомотива").

Повна перемога в CAS ! Рішення суду на користь ⚽️ ФК «Локомотив», головного тренера та футболістів - Громадян...

Опубліковано Юрієм Юрченком Четвер, 29 липня 2021 р.

Нагадаємо, у червні 2020 року в Чемпіонаті Вірменії вибухнув гучний скандал навколо договірних матчів у другому за силою дивізіоні країни. Через це Федерація футболу Вірменії ухвалила рішення дочасно завершити сезон-2019/20.

За підсумками інциденту було дискваліфіковано 58 осіб (гравців, тренерів та функціонерів), 25 з яких - українці. 20 з них отримали пожиттєву дискваліфікацію.

Раніше ТСН Проспорт писав, що відомого українського тренера Олександра Севідова довічно усунули від футболу за "договірняки"

Наступна публікація