Суперник "Динамо" в Лізі Європи за дев'ять хвилин здобув розгромну перемогу в Кубку

Хоча й опинився у цій грі в ролі наздгоганяльників.

Опонент київського "Динамо" в Лізі Європи данський "Копенгаген" без проблем пройшов до наступного етапу Кубка.

Підопічні Столе Сольбаккена в рамках 1/8 фіналу Кубка Данії розібралися вдома з "Нордшеландом" із рахунком 4:1.

Зазначимо, що господарі пропустили вже на другій хвилині, відзначився Матіас Расмуссен. До перерви "Копенгагену" вдалося відновити паритет - Ніклас Бендтнер на 24 хвилині засмутив голкіпера суперника, зробивши рахунок на табло 1:1.

У другій половині дуелі "Копенгаген" зім'яв опонента. Впродовж дев'яти хвилин вони тричі забили у ворота "Нордшеланда", здобувши, тим самим, впевнену перемогу. За команду Сольбаккена забили Мохамед Дарамі (67, 76) та П'єрос Сотіріу (68).

• Наступний матч "Копенгаген" проведе 3 листопада, коли в рамках 15-го туру внутрішньої першості зустрінеться з "Сендерюске".
  • За чотири дні вони приймуть "біло-синіх". Ця дуель відбудеться в рамках 4-го туру Ліги Європи. Минула гра, яка відбулася на полі киян, завершилася результативною нічиєю.

Додамо, що "Динамо" також вийшло до чвертьфіналу національного кубка. Підопічні Олексія Михайличенка на стадії 1/8 фіналу пройшли донецький "Шахтар" (2:1).