Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Супряга не продається". Президент "Дніпро-1" хоче за футболіста 15 мільйонів євро

Гравця пов'язують з переходом у склад "Динамо".

Президент СК "Дніпро-1" Юрій Береза спростував чутки щодо можливого продажу талановитого нападника команди - Владислава Супряги.

За словами Берези, у клубі не розглядають можливості трансферу цього виконавця, і це попри зацікавленість з боку "Динамо", "Манчестер Сіті" та "Аякса".

Окрім того, він навіть назвав ціну, яку потенційним клубам доведеться викласти за Супрягу.

"Останнім часом ходе багато чуток про те, що наш Влад Супряга , форвард СК "Дніпро-1", проданий за 1 мільйон євро. Інтернет мерехтить новинами про його трансфер, і що "Динамо", купивши його, випередило "Манчестер Сіті", "Аякс", "Лейпциг", "Рому" тощо. Кажуть, що йдуть якісь факси, що вже на рахунок гроші прислали або що ми підписали якісь документи. Це все – брехня. 

Хочу наголосити з залізною впевненістю: Супряга не продавався і не продається. А кому дуже цікаво, відкрию таємницю – його ціна не нижча за ціну реалмадридівського Луніна! І це - не три, шість або 10 мільйонів євро. Ціна Влада Супряги – 15 мільйонів євро, а з кожним днем вона може зростати ще на кілька сотень тисяч! 
Якщо хтось зможе і здатен запропонувати саме таку ціну – будь ласка, почнемо перемовини. А всі плітки про те, що ми його вже продали – нехай залишаться здогадками фейсбучних тролів", - написав на своїй сторінці у Facebook Береза.

Залиште свій коментар

Вибір редакції