Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суркіс: на стадіоні "Динамо" не місце плакатам Бандери, Сталіна і Берії

Ігор Суркіс прокоментував інцидент з уболівальниками, який трапився 7 серпня під час матчу "Динамо" - "Карпати".

Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс прокоментував інцидент з уболівальниками, який трапився 7 серпня під час матчу "Динамо" - "Карпати".

Ігор Михайлович заявив, що на стадіоні "Динамо" імені Лобановського не місце плакатам і банерам з зображенням Степана Бандери і Романа Шухевича, через які вболівальники побили співробітника "Динамо".

"Не повинно бути ніяких політичних портретів. Неважливо, хто це - Бандера, Сталін, Берія. Тим більше, диктор про це постійно попереджає. Скільки разів, коли палять фаєра, він нагадує про дітей і літніх людей на стадіоні", - заявив Суркіс.

Крім того, Суркіс запевнив, що не звільняв співробітника клубу Андрія Саламатова, якого побили фанати, і засуджує дії таких "уболівальників".

"Особисто я нікого не звільняв. Я взагалі у відпустці, тому не можу нікого звільнити. А що стосується того, що сталося, то це повне беззаконня. Коли я свого часу говорив, що не приведу дитини на стадіон, мені дорікали за непатріотизм до клубу. А як інакше, якщо чується один суцільний мат і образи. Коли вони на мою адресу, це така справа, як мовиться, вдячність за ті гроші і сили, які я вкладають в клуб. Але на подібне беззаконня ми будемо реагувати дуже серйозно", - сказав Суркіс.

Читайте також:

Офіційна заява "Динамо" щодо бійки на матчі "Динамо" - "Карпати"

Людина, яку побили на матчі "Динамо" - "Карпати": я був в ролі стюарда

Прем'єр-ліга: поведінка фанатів "Динамо" - це кричущий випадок

Чоловік, якого побили фанати "Динамо" і "Карпат", відбувся забоями

Мілевський осудив дії фанатів "Динамо" і "Карпат"

На матчі "Динамо" - "Карпати" трапилася бійка через Бандеру (фото, відео)

Залиште свій коментар

Вибір редакції