Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суркіс розповів про трансфер Франа Соля: Він виявив величезне бажання грати в Україні

Гравець підписав контракт з "біло-синіми" на п'ять років.

Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс прокоментував підписання іспанського форварда - Франа Соля.

За словами Суркіса, футболіст виявив величезне бажання виступати саме за його команду.

"Ми давно стежили за цим футболістом. Можна сказати, що вже рік наші селекціонери його відстежували. Ми хотіли його запросити ще влітку, але тоді у нас це не вийшло, передусім, тому що "Віллем II" не хотів його відпускати.

Ми були наполегливі, і в цьому нам допоміг і сам футболіст, який виявив величезне бажання грати в Україні, що сьогодні ми бачимо не дуже часто. Він виявив бажання приїхати до нас – це дорогого коштує. Зрозуміло, тепер ми чекаємо від нього те, заради чого ми його запросили - голів. Придбання Соля дуже цінне для нас, і я дуже задоволений, що нам вдалося цей трансфер здійснити.

Багато писали і про інших нападників, але ми цілеспрямовано працювали стосовно Соля. Ми багато працювали, і я зокрема, і футболіст також дуже хотів грати в "Динамо". Це викликає у мене величезну повагу. Нам було непросто домовитися з нідерландським клубом. Але коли ми продаємо футболіста, теж хочемо заробити більше, а хтось хоче купити дешевше. Це нормально, це ринок. На це ніхто не ображається, і всі поводилися досить цивілізовано і спокійно", - цитує слова Суркіса офіційний сайт "Динамо".

Зазначимо, що 26-річний Соль виступатиме за динамівців під 9 номером. Контракт розраховано на 5 років. У нинішньому сезоні футболіст провів за нідерландський "Віллем ІІ" 20 матчів у всіх турнірах і забив 17 м’ячів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції