Суркіс жалкує про звільнення Газзаєва і повністю довіряє Сьоміну

Дата публікації
Перегляди
3587
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Суркіс жалкує про звільнення Газзаєва і повністю довіряє Сьоміну

Суркіс довіряє Сьоміну / Фото: sport.segodnya.ua

Ігор Суркіс заявив, що якби мав більше витримки не дозволив би піти з "Динамо" Валерію Газзаєву.

Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс зізнався, що картав себе за те, що відпустив Валерія Газзаєва. Водночас він заявив, що повністю довіряє Юрію Сьоміну.

"Іноді розумієш, що треба потерпіти, перечекати, але відчуваєш постійний тиск: команда повинна вигравати, вигравати, тільки вигравати. І доводиться робити кроки, про які потім шкодуєш.

Не буду називати всіх, про кого шкодую, але повірте: якби в мене вистачило витримки, не відпустив би Валерія Газзаєва. Довго себе картав за це, але Валерій Георгійович сам вирішив піти.

А я і зараз упевнений, що він зробив би команду, як зробив ЦСКА, який виграв Кубок УЄФА, коли на пострадянському просторі про це тільки мріяли", - зазначив Суркіс.

У той же час, він заявив, що йому дуже комфортно працювати із Сьоміним, який "серцем вболіває за результат "Динамо".

"Сьомін працює за моєї повної підтримки. Ні в перший його прихід до нас, ні в нинішній я жодного разу не втрутився в його роботу. Намагаюся навіть рідше приїжджати на тренування. Не купив жодного гравця, не погодивши кандидатуру з головним тренером.

Моє завдання - піднімати моральний дух команди, допомагаючи в цьому Сьоміну, щоб усі бачили, що я його підтримую, створювати фінансову мотивацію. Іноді потрібно футболістів підбадьорити, і ми це робимо за погодженням з головним тренером.

Мені з Сьоміним працюється дуже комфортно перш за все тому, що він порядна людина, у нього немає подвійних стандартів, він професіонал, а головне - серцем вболіває за результат", - підсумував Ігор Михайлович.

Читайте також:

Футболісти "Динамо" оголошують війну Хачеріді

Футбольні канікули: як проведуть відпустку гравці "Динамо"

Сьомін підбив підсумки 2011 року для "Динамо"

Ярмоленко влаштував гучне весілля під запальні танці Лободи

Наступна публікація