Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Світоліна розкрила таємницю свого налаштування на поєдинки

Кілька хвилин усамітнення дають спортсменці можливість зібратися і налаштуватися на матч.

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна дала відкритий урок для дітей у Києві. На відміну від малечі, для котрої вона беззаперечний кумир, у самої 4-ї ракетки світу недоторканних авторитетів уже не лишилося, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Минулого року Світоліній вдавалося переграти трьох основних суперниць з першої десятки рейтингу, тому для неї уже нема  кумирів. В Еліни тепер є лише один суперник – вона сама. "Тому що коли виходиш на корт і граєш проти суперника, також і проти себе, бо маєш пересилити свої страхи. У будь-якому спорті психологія грає велику роль", - зізналася вона.

Журналістам Еліна відкрила маленьку таємницю: перед тим, як вийти на корт, вона намагається хоча б 5-10 хвилин побути наодинці. "Я проводжу сама у своєму номері, налаштовуюся, що я маю виконати, складаю чіткий план", - розповіла вона. Свої плани Світоліна реалізовуватиме вже ближчим часом у США, де на неї чекають одразу кілька престижних турнірів.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

ВідеоЕліна Світоліна дала відкритий урок для дітей та поспілкувалась з журналістами

Четверта ракетка світу знайшла всього три доби у своєму щільному графіку, щоб заїхати в Україну. У неї багато зустрічей, інтерв'ю, фотосесій, але вона таки викроїла годину для маленьких тенісистів.

Еліна Світоліна дала відкритий урок для дітей та поспілкувалась з журналістами

Залиште свій коментар

Вибір редакції