Світоліна у напруженому поєдинку програла білорусці та вилетіла з турніру в Римі

Еліна втратить в рейтингу три сходинки.

Українська тенісистка Еліна Світоліна зазнала поразки в рамках другого кола змагань серії WTA Premier в Римі.

Шоста ракетка планети поступилася представниці Білорусі Вікторії Азаренка.

Матч, який тривав 2 години та 18 хвилин, завершився з рахунком 6:4, 1:6, 5:7. Зазначимо, що після першої партії організатори декілька разів відкладали гру через дощ. За весь поєдинок Світоліна припустилася восьми подвійних помилок та реалізувала сім брейк-пойнтів.

Таким чином, українка перервала десятиматчеву серію з перемог на турнірі в Римі. Додамо, що саме Світоліна останні два роки вигравала ці змагання. Більш того, вона не зуміла захистити 899 очок та через це втратить три рядки в рейтингу WTA.

• У третьому колі турніру не буде жодної представниці від України, адже раніше свої виступи (в першому раунді, прим.) припинили Леся Цуренко та Даяна Ястремська.
  • Змагання в Римі триватимуть до 19 травня. Призовий фонд - 3 мільйони доларів.