Світоліна за виступ на Підсумковому турнірі заробила рекордні призові в кар'єрі

Вона дійшла до фіналу.

Українська тенісистка Еліна Світоліна дуже непогано поповнила фінансову скарбничку після виступу на Підсумковому турнірі, який тривав у китайському Шеньчжені.

25-річна спортсменка стала багатшою на 2,4 мільйони доларів, що, в підсумку, стало її рекордним гонораром у кар'єрі.

Зазначимо, що Світоліна на цих змаганнях дійшла до фіналу, де поступилася першій ракетці світу - Ешлі Барті (Австралія). До цього вона здобула одразу чотири перемоги (три в групі та півфінал, прим.), в яких програла лише один сет.

Більш того, для українки це лише перша поразка у фіналах турнірів WTA з листопада 2016 року.

• На минулому Підсумковому турнірі, який Світоліна виграла, вона заробила 2,36 млн. доларів.
  • У світовому рейтингу Еліна посідатиме шосте місце. І це при тому, що вона в 2019 році не виграла жодного титулу.