Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Технічна поразка за фанатів і расизм та боротьба з боржниками. ФІФА посилить покарання у футболі

Організація оновила дисциплінарні заходи.

У новому дисциплінарному кодексі ФІФА збираються посилити покарання за прояви расизму та дискримінації. А також розпочати боротьбу із клубами-боржниками, які створюють собі правонаступників.

 •  ФІФА вдвічі збільшила мінімальний термін відсторонення за прояви расизму. Дискваліфікація збільшується з 5 до 10 ігор. Крім того, жертвам пропонується робити заяви про прояви расизму.
   
 •   Відтепер пропонується наділити арбітрів правом зупиняти матч в разі прояву расизму або дискримінації і зараховувати команді-порушниці технічну поразку.
  Спершу рефері повинен публічно вимагати припинити порушення, потім, якщо це не матиме силу, призупинити матч і пояснити, що подібне категоричні неприйнятно. У разі повторних проявів, арбітр матиме право достроково завершувати матч і зараховувати технічну поразку команді-порушниці.
  Клуб або спортивна федерація за перший випадок прояву расизму будуть покарані штрафом не менше 20 тисяч швейцарських франків і частковим закриттям трибун.
   
 • Також планується посилення покарань для клубів, які не виконують фінансові зобов'язання.  ФІФА планує боротися з наступниками клубів-боржників.
  Організація накладатиме заборону на трансфери клубів, які не погашають свої борги. Також організація буде виконувати всі рішення Спортивного арбітражного суду (CAS).
  Це аргументується тим, що почастішали випадки, коли клуби за допомогою створення нової організації, яка є спортивним наступником клубу, намагаються уникнути фінансових зобов'язань перед гравцями, командами, тренерами, іншими працівниками та організаціями.
   
 • Крім того, у ФІФА хочуть, щоб під час матчу, який зірвано через поведінку уболівальників, командам автоматично присуджувалися технічні поразки з рахунком 0:3, "якщо немає виняткових обставин".

Новий Дисциплінарний кодекс буде застосовуватися в змаганнях, що проводяться під егідою ФІФА, наприклад, у матчах відбіркового циклу на Чемпіонат світу-2022.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що УЄФА планує ввести новий формат Ліги чемпіонів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції