Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Телеканал "2+2" ("КІНО") запускає ток-шоу "Про футбол"

Телеканал "2+2" готує ток-шоу про актуальні події у світі українського футболу.

Лідія Таран
Телеканал "2+2" ("КІНО") запускає ток-шоу "Про футбол"
Телеканал "2+2" готує спортивне ток-шоу "Про футбол". Ведучими нової програми стануть Лідія Таран та Костянтин Андріюк (спортивний оглядач програми "ПроСпорт" на "1+1").

У шоу "Про футбол" обговорюватимуться актуальні події у світі українського футболу. Ведучі разом зі спортивними експертами та гостями розповідатимуть про найсвіжіші новини і цікаві моменти "з полів".

"Ми не будемо дотримуватися якогось жорсткого формату, - коментує Костянтин Андріюк. - Окрім ведучих в студії будуть гості: футбольні експерти, тренери команд, арбітри, відомі футболісти, журналісти і обов'язково фанати різних футбольних клубів. Це буде спілкування, діалоги, жарти, аналіз останніх ігор і обов'язково - авторські репортажі наших спортивних журналістів "по гарячих слідах".

Обіцяємо, що глядачеві нудно не буде. І не тільки футбольним фанатам, а й людям, далеким від футбольних подій. Спеціально для них у кінці кожної програми буде спеціальний розважальний сюжет. Наприклад, про дружин футболістів, які переїжджають за своїми чоловіками як за декабристами - з країни в країну".

Старт ток-шоу "Про футбол" в ефірі "2+2" відбудеться восени, у новому телевізійному сезоні.

Читайте також:

"Дніпро" у плей-оф Ліги Європи. Дивіться онлайн на ТСН.ua

ТСН.ua транслюватиме Чемпіонат України on-line

"1+1" покаже третій сезон серіалу "Маргоша"

Залиште свій коментар

Вибір редакції