Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тенісистка Еліна Світоліна відверто розповіла про особисте життя

Спортсменка познайомила зі своїм бойфрендом.

Відома українська тенісистка Еліна Світоліна вперше відверто розповіла про особисте життя, йдеться у "Світському житті".

Спортсменка розказала, як познайомилася зі своїм коханим Гаелем Монфісом.

"Мій бойфренд Гаель, він француз, теж грає в теніс. Наші стосунки зав’язалися не на корті, він вже давно стежив за мною у турнірах. Познайомилися ми у Парижі. Я приїхала святкувати свою перемогу на підсумковому турнірі. І так сталося, що він теж опинився там і запросив мене на вечерю. І так все зав’язалося", - зізналася Еліна.

Окрім цього знаменитість розповіла про свої колишні стосунки з гравцем в крикет. Вона пригадала, чому їхні стосунки дали тріщину.

Відео Ексклюзивне інтерв’ю з найуспішнішою тенісисткою Світоліною та її коханим

Спортсменка зі званням третьої ракетки світу і річним доходом понад 6 млн доларів, одна з найзавидніших тенісисток Еліна Світоліна познайомила "Світське життя" із власним бойфрендом. Свого коханого француза спортсменка вперше запросила до рідної Одеси, де Катерина Осадча й провела ексклюзивне інтерв’ю.

Ексклюзивне інтерв’ю з найуспішнішою тенісисткою Світоліною та її коханим

"Просто у нас не збігалися графіки, було важко поєднувати стосунки з роботою. Розклад у його виді спорту відрізнявся від мого. Безумовно, комфортніше зав’язувати стосунки з людиною, яка теж грає у теніс і живе за таким же графіком", - заявила спортсменка.

Нагадаємо, нещодавно Світоліна привезла свого бойфренда до Києва і зводила на Майдан.

Залиште свій коментар

Вибір редакції