Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Ти ж розумієш, навіщо я тебе покликав": тренер-педофіл домагався 17-річну біатлоністку

Лише стосунки з ним допомогли б спортсменці досягти успіху.

17-річна російська біатлоністка Ганна Моісєєва розповіла страшну історію, яка сталася з нею під час тренувань.

Спортсменка потрапила в неприємну ситуацію у вересні 2017 року, коли її тренер Сергій Тутмін намагався чіплятися до неї. За словами біатлоністки, Тутмін хотів з нею стосунків, пропонуючи натомість екіпірування та серйозні результати.

"Я сіла на ліжко, він поруч. І тут він мені каже: "Ти не відмовишся, якщо я тобі зроблю масаж?" Я відповіла, що мені це не потрібно. Тоді він поклав мені на ногу свою руку і став говорити: "Ти ж розумієш, навіщо я тебе покликав. Тобі це потрібно. Ти знаєш, як ти бігаєш, а якщо погодишся побудувати зі мною стосунки, то я тобі допоможу. Ти пройдеш відбір в команду, у тебе все буде - екіпірування, результат"

Згодом, Тутмін пообіцяв більше цього не робити, проте свою обіцянку він не дотримав.

"Якось при всіх суворо попросив до нього зайти. Я думала, що щось накоїла. Зайшовши до нього в кімнату, почула: "А чому ти в штанях? Ти повинна була прийти в шортах. Іди переодягайся". Я відповіла, що буду одягатися так, як хочу я. У відповідь він сказав, що я можу не приходити на збори і взагалі можу йти куди хочу. Я пішла і переодягнулася, як він вимагав. Він підійшов, погладив мене по ногах".

Як сказала Моісєєва, у березні 2018 року він намагався її поцілувати. Відмова Ганни спричинила за собою те, що її почали відверто "затискати" - погані патрони, лижі. Зазначимо. що після цього інтерв'ю Тутміна звільнили.

Залиште свій коментар

Вибір редакції