"Торонто" здолав "Голден Стейт" та став першим переможцем НБА з Канади

Загальний рахунок у фінальній серії - 4:2.

В ніч проти 14 червня відбувся шостий матч фінальної серії плей-оф НБА між чинним переможцем "Голден Стейт" та "Торонто".

Вигравши три чверті з чотирьох, перемогу в цій дуелі здобув "Репторс" з рахунком 114:110 (33:32, 27:25, 26:31, 28:22).

Найрезультативнішим гравцем у складі тріумфаторів став Кайл Лоурі. На його рахунку 26 очок, 7 підбирань та 10 передач. Що стосується "Уорріорс", то там найбільш ефективним став Клей Томпсон (30 очок). Він міг збільшити власний доробок, але через травму покинув майданчик вже в третій чверті.

Клей Томпсон, Голден Стейт, НБА

Таким чином, перегравши "Голден Стейт", "Торонто" вперше в своїй історії став переможцем найсильнішої баскетбольної ліги світу. Більш того, вони стали першим клубом з Канади, який підняв над головою кубок Ларрі О'Брайєна.

• MVP фінала визнаний гравець "Торонто" Кавай Леонард.
  • "Торонто" виграв фінальну серію плей-оф з рахунком 4:2 та перервав гегемонію "Голден Стейт", які вигравали регулярний сезон протягом останнім двох років.
  • Для "Голден Стейт" цей фінал став п'ятим поспіль.