Трансферні чутки "Динамо": ЗМІ відправляють у клуб Селезньова, Зозулю і Кравця

Трансферні чутки "Динамо": ЗМІ відправляють у клуб Селезньова, Зозулю і Кравця

Артем Кравець / ФК Динамо Київ

Трансферне вікно в Україні відкрите до 30 вересня.

Навколо трансферів київського "Динамо" ходить чимало чуток, останнім часом вони пов'язані з українськими футболістами, зокрема Євгеном Селезньовим, який жалкував про перехід в російський клуб, Романом Зозулею та Артемом Кравцем.

НОВИЙ СЕЗОН УПЛ: РОЗКЛАД МАТЧІВ 1-ГО ТУРУ

КРАВЕЦЬ

Артем Кравець / twitter.com/KayserisporFK

Сьогодні стало відомо, що "Динамо" розглядає підписання контракту з Артемом, який виступає у турецькому "Кайсеріспорі". Як повідомляє ТаТоТаке, є дуже велика ймовірність, що він повернеться в "Динамо".

СЕЛЕЗНЬОВ

Євген Селезньов / ФФУ

За інформацією того ж  ТаТоТаке, у послугах Селезньова особисто зацікавлений тренер "Динамо" Мірча Луческу. Минулого сезону Євген виступав за турецький "Бурсаспор", однак від 4 серпня є вільним агентом. За останніми даними ток-шоу, із Селезньовим відбулася телефонна розмова, а цей трансфер з більш неможливий, ніж можливий. 

ЗОЗУЛЯ

Роман Зозуля / Getty Images

За словами журналіста Володимира Кобелькова, який є кумом Зозулі, з'явилися натяки на можливе повернення Роми в "Динамо".

"Я знаю від людей футбольних, але не близьких до Романа Зозулі, що за словами Мірчі Луческу, він хотів би бачити Рому в "Динамо", - сказав він.