Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тренер екс-чемпіона світу про Ломаченка: йому потрібно підніматися у вазі. Його ніхто не нокаутує

На його думку, Василь неймовірний боксер, який може багато чого домогтися у цьому виді спорту.

Тренер екс-чемпіона світу Менні Пакьяо з фізичної підготовки Алекс Аріза вважає українського боксера Василя Ломаченка дуже талановитим спортсменом.

На думку Арізи, Ломаченку потрібно підійматися у вазі, адже тільки так він може завоювати любов та повагу серед вболівальників.

"Що зробило Пакьяо улюбленцем багатьох, це те, що він був непередбачуваним в зміні ваги. Він не піднімав до себе хлопців, які менше його самого. Коли він хотів справжнього виклику, тоді він піднімався. Це саме те, завдяки чому йому вдалося завоювати повагу.

Думаю, що Ломаченко неймовірний боксер. У нього є все, щоб підніматися у вазі і переходити з дивізіону в дивізіон. У нього відмінна робота ніг і всі з цим погодяться. Йому потрібно підніматися у вазі. Ніхто його не нокаутує. Він може тільки завоювати уболівальників і повагу.

Рігондо? У нього схожий стиль з Мейвезером, але на відміну від Флойда у нього не вийшло зупинити суперника. Він ще не стикався з такими суперниками, як Ломаченко, і не зміг цього зробити. Думаю, розміри також зіграли свою роль. Не можна чекати багато чого від хлопця, який піднявся на дві вагові категорії", - сказав Алекс Аріза.

Нагадаємо, що свій останній бій Ломаченко провів 10-го грудня 2017 року, коли нокаутував кубинця Гільєрмо Рігондо. Наступним можливим суперником Ломаченка може стати Майкі Гарсія.

Залиште свій коментар

Вибір редакції